אפליקציות אנדרואיד בשווי 110$ – בחינם!

נכתב ע"י HowToEvery, פורסם במדריכים

אם יש לכם מכשיר המריץ את מערכת ההפעלה Android או טאבלט של Amazon אתם יכולים לקבל אפליקציות בשווי של 110$ בחינם! ובנוסף לכך, עוד לקבל על זה כסף!
כן, זה נשמע הזוי וגם אני לא האמנתי בהתחלה אבל זה תהליך ממש פשוט וללא שום עלויות.
אפליקציות אנדרואיד בשווי 110$ בחינם, בזכות אמזון.

אפליקציות לאנדרואיד בחינם – השלבים:

  1. הירשמו ל-Amazon.
  2. הורידו את אפליקציית Amazon בצורה הזאת: היכנסו לאתר amazon.com/mobileapps מהפלאפון שלכם או לאתר הזה דרך המחשב: http://amzn.to/1EO8Dzr, מפה כבר ייתנו לכם את כל ההסברים.
  3. ברגע שתיכנסו לאפליקציה בתקופה שהמבצע הזה תקף, וכל עוד אתם הכי למעלה בעמוד הבית תראו קישור לכל האפליקציות שבחינם, אפשר גם ללכת לסרגל הצידי ולבחור Apps & Games, בתוך העמוד הזה יש המון אפליקציות ואם תרדו למטה ל-Top Free ותלחצו See All תוכלו לראות את כל האפליקציות החינמיות המובילות.
זה הכל, יש לכם את כל האפליקציות האלו בחינם. שימו לב שזה עובד על מבצע ספציפי שפועל כרגע, אבל בכל מקרה Amazon משחררים מבצעים כאלה כל כמה זמן ובנוסף אפליקציה אחת בחינם כל יום ("Today's Free App of the Day"), אז שווה להוריד את האפליקציה בכל מקרה ולקבל את ההטבות השונות גם כשאין מבצעים ענקיים כמו זה.

בנוסף לכל זה, כאשר ״קנית״ (בעצם הורדתי בחינם) את האנטי וירוס AVG Pro קיבלתי מייל שמודיע על כך שקיבלתי 1$ לחשבון שלי באמזון לרכישת מוזיקה דיגיטלית, אז גם קיבלתי אפליקציות שוות ממש בחינם, וגם קיבלתי על זה כסף, עד כמה זה מטורף!

זה הכל למדריך הזה, אם אהבתם אתם מוזמנים לשתף ולכל שאלה אתם מוזמנים להגיב למטה 🙂
*המדריך הזה עדכני נכון לתאריך הפרסום (16.5.15)

תגיות: , ,

Trackback from your site.

פרסם תגובה

ארכיון

©2013-2016 כל הזכויות שמורות ל- HowToEvery